Darmowe motywy TemplateMonster

Darmowe motywy TemplateMonster

Poniższy tekst jest artykułem gościnnym serwisu TemplateMonster. Znajdziesz w nim opis ciekawych, darmowych motywów WordPress. Zapraszam do lektury.

W jednym z poprzednich artykułów pisałem na temat gotowych motywów dla WordPress. Przedstawiłem wtedy najpopularniejsze źródła skąd można pobrać ciekawe templatki potrzebne do tworzenia profesjonalnych strony www.

Tym razem chciałbym pokazać Ci zestaw kilku bezpłatnych motywów, które wykonane są zgodnie ze wszystkimi najnowszymi standardami i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Są to produkty od znanej amerykańskiej firmy TemplateMonster, która tworzy motywy dla WordPress od 2006 roku.

Przedstawione poniżej templatki są w pełni responsywne i przyjazne dla SEO. Oprócz tego każda paczka z motywem zawiera pliki PSD, co pozwala zmodyfikować stronę według własnych potrzeb.
Dla osób, które po raz pierwszy chcą zainstalować motyw dostępne są materiały edukacyjne, które pomogą maksymalnie szybko „ubrać” stronę w nową „skórkę”.

Poniżej zobaczysz 3 przykładowe motywy w tematyce: restauracja, usługi doradcze i portfolio. Ale można je także łatwo dopasować do innych celów. Wszystko zależy od Twojej fantazji i umiejętności.

Motyw Restauracja

Restauracja

Ponieważ strona www tworzy wizerunek restauracji w Internecie, powinna ona mieć przyjemny i przyjazny wygląd. W realizacji takiego projektu strony www może pomóc pokazany poniżej motyw, który stworzony jest specjalnie dla restauracji.

Motyw pozwala na głównej stronie pokazać interesujące informację dla odwiedzających w ilustrowanych blokach. Może to być informacja o menu, aktualnych nowinkach i propozycjach. Oprócz tego na stornie jest możliwość dodawać opinii klientów.

Podobnego rodzaju informacja może stać  się dodatkowym motywatorem do zachęcania nowych klientów do odwiedzenia restauracji.

Funkcjonalność motywu realizowana jest dzięki oparciu o Bootstrap i CherryFramework. Motyw jest w pełni responsywny, a więc będzie poprawnie wyświetlany na różnych urządzeniach mobilnych klientów.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS:         4.0.x
Kompatabilny z WordPress:     3.6.x-4.2.x
Cherry Framework:         3.1.4
Animacja:             HTML plus JS
Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts
Język:                  Angielski

DEMOwww.templatemonster.com/pl/demo/52056.html
Pobierzwww.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-restauracija/

Motyw Usługi Doradcze

uslugi doradcze

Aby strona internetowa odniosła sukces wśród klientów,  powinna zawierać nie tylko interesujące ich informację, ale i być przyjazną w odbiorze. Oznacza to, że musi ona mieć przyjemny wygląd i posiadać potrzebne dla użytkowników funkcje. Proponowany motyw może stać takim rozwiązaniem. Oprócz usług doradczych może on być używany dla tworzenia stron internetowych o tematyce biznesowej, edukacyjnej, przemysłowej, politycznej, społecznej itd.

Motyw posiada elegancki projekt graficzny, który idealnie pasuje do stron firmowych. Oprócz ciekawej kolorystyki zawiera on slajder na całą szerokość ekranu i slajder w stopce, w których można podawać ważną informację dla klientów.

Dzięki oparciu o Bootstrap i CherryFramework motyw ma wszystkie potrzebne dla tworzenia firmowej strony funkcje. Można je także rozszerzyć przez liczne opcje modyfikacji. Podany motyw jest responsywny i spełnia wszystkie wymagania dotyczące SEO.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS:         4.2.x
Kompatabilny z WordPress:     3.6.x-4.2.x
Cherry Framework:         3.1.4
Animacja:              HTML plus JS
Język:                 Angielski

DEMOwww.templatemonster.com/pl/demo/54599.html
Pobierzwww.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-uslugi-doradcze/

Motyw Portfolio Fotograficzne

Portfolio

Wizytówką fotografika jest jego portfolio, które w pełni może ukazać jego talent. Do momentu pojawienia się Internetu takie portfolio istniało w tradycyjnej papierowej formie, co utrudniało jego użycie i dostęp do niego potencjalnych klientów. Z pojawieniem się Internetu taki problem zniknął. Teraz nie ma żadnego problemu stworzyć stronę internetową z pracami fotografa, do której klient będzie miał wolny i ciągły dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

Podany motyw zawiera wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do stworzenia portfolio fotograficznego. Jego głównym elementem jest galeria, w której umieszczone są wszystkie prace fotografa. Galeria posiada wszystkie potrzebne funkcje do wygodnego obejrzenia zdjęć. Oprócz tego przedstawiony motyw jest responywny i spełnia wszystkie wymagania dotyczące SEO.

Sam motyw oparty jest o Bootstrap i CherryFramework, dzięki czemu ma on rozszerzone możliwości dla tworzenia profesjonalnego portfolio fotograficznego.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:
WordPress CMS:          4.2.x
Kompatabilny z WordPress:     3.6.x-4.2.x
Cherry Framework:         3.1.5
Animacja:             HTML plus JS, Parallax, Lazy Load effect
Język:                 Angielski

DEMOwww.templatemonster.com/pl/demo/53917.html
Pobierzwww.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-portfolio-fotograficzne/

Autor: